Qerko šetří čas i Lukáši Hejlíkovi

July 7, 2022

Před časem se k nám doneslo, že naši appku používá i Lukáš Hejlík. A to nám udělalo samozřejmě radost. Jeho Gastromapa je podle nás super věc a české gastroscéně hodně pomáhá. A tak nás napadlo, jestli by nám Lukáš nechtěl trochu pomoct. Dostat Qerko víc mezi lidi i mezi samotné podniky. Napsali jsme mu, jestli by s námi nechtěl spolupracovat a on souhlasil. Protože mu Qerko dává smysl.

Koncem května jsme sešli v karlínském bistru Etapa, které vedou známí foodblogeři PG Foodies (jejich kořeněná míchaná vajíčka můžeme jedině doporučit!). A natočili s Lukášem video. O tom, jak Qerko šetří čas, a to jak hostům, tak samotným podnikům.  A nejen to. Díky placení Qerkem se nemusí zbytečně tisknout účtenka, dostanete ji do mailu hned po zaplacení. 

Lukáš se ve videu zhostil rovnou trojrole - hostů i obsluhy. A my budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám video líbí.

Už žádný dohromady nebo zvlášť! Qerko vážně šetří čas.

Samotné natáčení jsme si moc užili. A velký dík za něj patří i Petrovi, který celé video natočil a sestříhal. A také Adrianě za fotky.

Chci vědět o Qerku víc