O Qerku

Mask Group.png

Šetří vám čas

Zákazníci si celou útratu rozpočítají a zaplatí sami pomocí telefonu. Vy tak už nemusíte složitě rozpočítávat stůl pro šest lidí a čekat na to, až si host vzpomene kolik piv vlastně měl. Naopak můžete svůj drahocenný čas věnovat servisu u ostatních hostů.

Až o 40% vyšší spropitné

Hosté při placení Qerkem na spropitném nešetří. V některých podnicích jsou dýška až o 40 % vyšší než při platbě přes terminál. Každou korunu získanou ze spropitného navíc můžete sledovat zde v aplikaci, takže se nemusíte bát, že by vám něco uniklo.

Usnadní práci

Bezpečná a hygienická platba, konec vybitých baterek v terminálu, žádné chyby při rozpočítávání účtu ani starosti s věrnostními kartičkami. Qerko slouží vám, ne vy jemu.

Mýty a Fakta

Když proběhne platba beze mě, přijdu o dýško

O dýškách máte perfektní přehled přímo v aplikaci. S vaším šéfem jsme pak domluveni, že všechna dýška zaplacená přes Qerko se dostanou k vám. A vězte, že často budou vyšší, než kdy dřív.

Hosté budou utíkat bez placení

Z naší zkušenosti víme, že se tak neděje. Pokud by chtěl někdo odejít bez zaplacení, udělá to i bez Qerka. Navíc, Qerko je přímo napojené na vaši pokladnu, a vy tak máte neustále přehled, kdo už zaplatil a kdo ještě ne. To samé můžete okamžitě sledovat zde v aplikaci.

Qerko mi rozhodí můj zajetý systém

Dobře víme, že má každý z vás má svůj styl a své postupy. Pokud máte strach, že se pro vás něco změní, tak můžete zůstat v klidu. Možná se přecejenom něco změní – Nyní budete mít volnější ruce, více času a větší dýška.

Qerko mě připraví o práci a kontakt s hostem

Vy jste tváří a duší podniku a bez vás by to zkrátka nešlo. Qerko je váš pomocník, díky kterému se můžete ještě více věnovat hostům a poskytovat jim nadále skvělý servis. Qerko navíc umí přesvědčit zákazníka k další návštěvě vašeho podniku, takže o kontakt s ním rozhodně nepřijdete.

Můžeme vám s něčím pomoct?
Napište nám