O Qerku

Mask Group.png

Šetrí vám čas

 Zákazníci si celú útratu rozpočítajú a zaplatia samipomocou telefónu. Vy tak už nemusíte zložito rozpočítavať stôl pre šesť ľudí ačakať na to, až si hosť spomenie koľko pív vlastne mal. Naopak môžete svoj drahocennýčas venovať servisu a ostatným hosťom.

 Až o 40% vyššieprepitné 

Hostia pri platení Qerkom na prepitnom nešetria. Vniektorých podnikoch sú tringelty až o 40 % vyššie než pri platbe cez terminál.Každú korunu získanú z prepitného navyše, môžete sledovať tu v aplikácii, takžesa nemusíte báť, že by vám niečo uniklo.

 Uľahčí prácu

 Bezpečná a hygienickáplatba, koniec vybitých bateriek v termináli, žiadne chyby pri rozpočítavaníúčtu ani starosti s vernostnými kartičkami. Qerko slúži vám, nie vy jemu.

 Mýty a Fakty

Keď prebehne platba bezo mňa, prídemo tringelt

O tringeltoch máteperfektný prehlaď priamo v aplikácii. S vaším šéfom sme  dohodnutí, že všetky tringelty zaplatené cezQerko sa dostanú k vám. A vedzte, že často budú vyššie, než kedykoľvek predtým.

 Hostia budú utekať bezplatenia

 Z našej skúsenostivieme, že sa tak nedeje. Pokiaľ by chcel niekto odísť bez zaplatenia, urobí toaj bez Qerka. Navyše, Qerko je priamo napojené na vašu pokladnicu, a vy takmáte neustále prehlaď, kto už zaplatil a kto ešte nie. To isté môžete okamžitesledovať tu v aplikácii.

 Qerko mi rozhodí môj zabehnutý systém

Dobre vieme, že má každý z vás svoj štýla svoje postupy. Pokiaľ máte strach, že sa pre vás niečo zmení, tak môžetezostať pokojný. Možno sa predsa len niečo zmení – Teraz budete mať voľnejšieruky, viac času a väčšie tringelty.

 Qerko ma pripraví oprácu a kontakt s hosťom

 Vy ste tvárou a dušoupodniku a bez vás by to skrátka nešlo. Qerko je váš pomocník, vďaka ktorému samôžete ešte viac venovať hosťom a poskytovať im naďalej skvelý servis. Qerkonavyše vie presvedčiť zákazníka k ďalšej návšteve vášho podniku, takže okontakt s ním rozhodne neprídete.

 Môžeme vám s niečím pomôcť?

Napíšte nám