Co Qerko přináší restauracím?

July 7, 2022

V novém článku se zaměříme na vás restauratéry a na to, jak vám může aplikace Qerko usnadnit život. Ať už jste majitelé, provozní, obsluha, pro všechny máme výhody, které vám možnost platby Qerkem přináší.

Ušetřený čas

Čas je v dnešní době hodně drahá záležitost a plýtvat jím nedělá nikomu dobře. A teď si představte situaci, kdy máte plný podnik. Tři stoly se právě obsadily a hosté si chtějí vybrat, co si dají dnes k obědu. Dalším dvěma stolům právě roznášíte objednané jídlo a pití. U dalších stolů dojedli a je třeba odnést špinavé nádobí. A taky zjistit, jestli bylo vše v pořádku a zda si hosté dají ještě kávu a sladkou tečku. No a taky jsou tam ty stoly, kde chtějí hosté zaplatit. Uff, trochu moc požadavků na jednu chvíli…

Qerko vám pomůže uvolnit ruce a hosté vyřeší placení za vás. Jednoduše si u stolu naskenují QR kód, zaplatí a hotovo. Vám se platba okamžitě ukáže v pokladním systému a s hosty se můžete rozloučit a jít se věnovat dalším zákazníkům. Jde až o 10 minut ušetřeného času na jedno placení. A to už je docela dost, ne? :) 

Žádné problémy s terminálem

Terminály jsou často kapitola sama pro sebe. Buď je na celý podnik jen jeden, nebo víc, ale většina je buď vybitá nebo zrovna nefunguje připojení. A to všechno opět prodlužuje dobu placení a zdržuje všechny zúčastněné. S Qerkem se vám toto nestane.

Přímá integrace s pokladním systémem

Naše aplikace se napojí přímo na váš pokladní systém a vy tak všechny platby máte na jednom místě. Žádné oddělování, žádné složitosti. Instalace je díky tomu rychlá a snadná. V současné době podporujeme tyto pokladní systémy: Storyous, Septim, Darwin a R-Keeper. Máte jiný pokladní systém a chtěli byste Qerko ve vašem podniku? Dejte nám vědět a společně zjistíme, co se s tím dá udělat.

 

Konec tištěným účtenkám

Jakmile zákazník zaplatí přes aplikaci Qerko, pošleme mu elektronickou účtenku přímo na jeho e-mail. Vy nemusíte žádnou účtenku tisknout a ušetříte. Náklady i životní prostředí. A to je fajn.

Zpětná vazba

Přímo v Qerko aplikaci mají vaši zákazníci možnost po zaplacení udělit hodnocení včetně slovního komentáře. Vy tak dostanete okamžitou zpětnou vazbu od vašeho skutečného zákazníka, kterou si můžete v administraci přečíst. A získáte příležitost vyřešit případné nedostatky rychleji než když se k vám dostanou přes jiné kanály.

 

Přehledná data o preferencích zákazníků

Už vás napadlo, jak užitečné by bylo vědět, co si u vás zákazníci nejčastěji objednávají? Jak jsou u vás spokojeni a co by naopak vylepšili? Nebo jak často se k vám vrací? Tak přesně na tyto (a mnohé další) otázky vám Qerko dokáže odpovědět. 

 

Vyšší spropitné přímo přes aplikaci

Při platbě si zákazník sám vybere výši spropitného. A jak jsme zjistili, spropitné zadané přes aplikaci Qerko je až o 40 % vyšší než při platbě kartou nebo v hotovosti. 

Věrnostní program

Na této výhodě právě pracujeme a máte se rozhodně na co těšit! Chytrý věrnostní program, který na začátku nastavíte a aplikace se postará o vše ostatní. Qerko vybere hostům speciální nabídku, aniž by to pro vás znamenalo práci navíc. Žádné plastové kartičky a komunikace s hosty přímo přes aplikaci. 

Máte ke Qerku další otázky? Chcete Qerko i ve vaší restauraci či kavárně? Tak nás neváhejte kontaktovat - vyplňte kontaktní formulář na webu nebo nám napište e-mail na info@qerko.com. Budeme se na vás těšit!

Chci vědět o Qerku víc